17.07.2020 - 14:38

Пильний полтавець змусив магазин повернути постачальнику фальсифіковане масло

У продовольчому магазині однієї з відомих торговельних мереж у Полтаві продавали фальсифіковане масло. Це вдалося виявити завдяки скарзі, поданій до регіонального управління Держпродспоживслужби. Як повідомили в останній, громадянин звернувся до них із наріканням на якість солодковершкового елітного масла екстра «Щедра Полтавщина» (82%). Насторожила його й ціна продукту – у той час, як справжнє вершкове масло коштує в магазинах міста понад 30-40 грн, це було лише 20,5 грн.

Спеціалісти Держпродспоживслужби відібрали кілька зрізків підозрілої продукції з датами виготовлення 13 червня, 20 червня й 1 липня поточного року для лабораторних досліджень. Їх результати показали, що скарги полтавця були небезпідставними. В усіх зразках тригліцеридний склад і масова частка жиру не відповідали вимогам нормативних документів, тобто в обігу в магазині перебував фальсифікат. Чи знало про це керівництво закладу торгівлі? Судіть самі.

– Оператор ринку, що здійснював реалізацію вищевказаної харчової продукції, не чекаючи результатів лабораторних досліджень, за власної ініціативи вилучив із обігу 107 пачок масла солодковершкового 82% жиру елітного екстра «Щедра Полтавщина», розфасованого по 180 г та повернув його постачальнику. Відповідно до зазначеної на упаковці інформації, виробником даного харчового продукту є ТОВ «Слобожанський продкомбінат» (адреса потужностей виробництва: вул. Світла, 2, смт  Чкаловське, Чугуївський район, Харківська область). Для вжиття відповідних заходів реагування матеріали направлені на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на підпорядкованій території якого розташовуються виробничі потужності, – повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби Полтавщини.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *