1.04.2024 - 21:52

У Полтавській громаді розпочався двомісячник чистоти та благоустрою

Сьогодні в Полтавській територіальній громаді розпочався двомісячник чистоти й благоустрою. Він триватиме до 31 травня. За цей час у місті та старостинських округах планують прибрати парки, сквери, прибудинкові території, т. зв. червоні лінії тощо.

Значну увагу планується приділити локаціям зі сміттям – як визначеним для його складання майданчикам, так і несанкціонованим звалищам, як самому прибиранню, так і інформуванню населення про правила благоустрою в громаді.

Основне навантаження з вивезення сміття покладене на КАТП-1628. Не маючи достатньо своєї техніки, для виконання робіт воно залучатиме, окрім своїх працівників і машин, підрядні організації.

На закріплених за ними територіях працюватимуть колективи комунальних підприємств громади: «Декоративних культур», СК ПРО та ін. Також до двомісячника долучатимуться заклади освіти, культури, структурні підрозділи виконавчого комітету Полтавської міської ради, бізнес. Наступної суботи, зокрема, відбудеться загальна толока з прибирання. Узяти участь у цьому заході запрошують усіх жителів ТГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах