4.04.2024 - 13:54

За ініціативи БЕБ на Полтавщині скасовано ризиковий тендер на реконтрукцію гуртожитку для ВПО

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Полтавській області виявили ризикову закупівлю на реконструкцію гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб вартістю 33 млн грн.

Тендер оголосило одне з комунальних підприємств Кременчуцької міської ради за рахунок грантових коштів міжнародної технічної допомоги.

Фахівці БЕБ виявили, що переможець закупівлі не має досвіду виконання таких робіт, тобто не відповідає кваліфікаційному критерію, який встановив замовник послуг.

Крім того, компанія-переможець фігурує в кримінальному провадженні за фактом привласнення державних коштів. На майно та рахунки підприємства накладено арешт.

Для запобігання розтраті коштів міжнародної допомоги аналітики направили рекомендаційний лист до замовника тендеру з пропозицією розірвати договір.

Завдяки рекомендаціям аналітиків БЕБ і взаємодії учасників робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Полтавській обласній військовій адміністрації, а також фахівців Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області замовник розірвав договір із виконавцем робіт.

Таким чином, запобігли нецільовому використанню грантових коштів міжнародної технічної допомоги в розмірі майже 33 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах