19.04.2024 - 19:15

XRP – криптовалюта, яка заслуговує на увагу трейдерів та інвесторів

Досить часто можна зустріти запит від трейдерів та інвесторів, скільки коштує Ріпл. Це система валових розрахунків, грошових переказів в онлайн режимі та обміну валют. Основою проекту є розподілений відкритий протокол. Забезпечено підтримку внутрішніх токенів мережі, фіат, інші криптовалюти, біржові товари та інші об’єкти. Усередині реєстру задіяний внутрішній токен, відомий під назвою XRP.

Що таке Ripple (XRP): характеристика крипти

 • Обмежена емісія – усі заплановані 100 млрд. токенів були створені на момент запуску мережі.
 • Відсутність механізму PoS – монета працює на власному протоколі Consensus.
 • Немає майнінгу – без будь-якої нагороди обмежена кількість валідаторів підтверджує платежі та оновлює реєстр.
 • Система складається із 150 вузлів-валідаторів.
 • Обробка транзакцій займає 3-5 секунд.
 • Комісії – мінімальні.
 • XRP – криптовалюта, орієнтована фінансовий сектор.
 • Допускається використання для оплати послуг та товарів.

Як і у всіх інших активів, є деякі недоліки:

 • Централізація. Близько 60% токенів знаходяться під контролем розробників платформи. Схема така, що власники компанії виводять на ринок кілька монет щомісяця. Ріпл – криптовалюта, яку зараховують до централізованих. Це викликано тим, що криптокомпанія займається відбором валідаторів, до того ж їй належить більшість криптовалюти, через що компанія може маніпулювати ринком.
 • Розгляд з SEC (Комісія з цінних паперів та бірж США). Ще в 2020 році SEC подала позов, вказавши, що Ripple займається продажем цінних паперів без наявності у них відповідної ліцензії. Хоч криптокомпанія і виграла справу, але SEC пообіцяла продовжити розгляд.

Технологія в основі криптовалюти Ripple

XRP виграє в інших монет за рахунок того, що відкриває доступ до масштабованості та хорошої швидкості оплати. Мережа забезпечує обробку до 1500 транзакцій на секунду, а на сам переклад потрібно близько 4 секунд. Якщо порівнювати з Біткоіном (BTC), то його результати дещо скромніші: 3-6 транзакцій на секунду, обробка яких може зайняти годинник. Трейдерів та інвесторів також цікавить, яка на DASH ціна, тому що ця крипта теж може похвалитися високою швидкістю.

Увагу заслуговує і сам процес обробки всередині мережі Ріпл. Тут немає майнінгу, підтвердження платежів здійснюється консенсусом учасників мережі. Коли хтось виставив транзакцію, з її умовами має погодитись певний відсоток нод. Тільки після цього вона може бути додана в регістр та оброблена. Якщо до згоди не вдалося дійти, то платіж переходить на наступний етап, де йому дається ще одна спроба. У цьому випадку найчастіше все відбувається успішно.

Як торгувати XRP: поради

Ripple – це хороший варіант для заробітку, якщо дотримуватися деяких загальних принципів:

 • Аналізуйте ринок.

Вартість токена волатильна і може змінюватись в залежності від новин, подій на крипторинці, маніпуляцій з боку китів та ін.

 • Виберіть інструменти торгівлі.

Купуйте монети для довгострокового зберігання, якщо ви прогнозуєте зростання курсу у майбутньому. Торгувати всередині дня або будувати заробіток на зниженні котирувань можна за допомогою CFD.

 • Користуйтесь технічним аналізом.

Його інструменти дозволяють визначити найкращий момент для входу на ринок.

 • Складіть торгову стратегію і дотримуйтесь її.

У Ripple криптовалюта XRP може стати джерелом сталевого прибутку, якщо дотримуватись умов системного трейдингу. Не потрібно ухвалювати рішення на емоціях.

 • Використовуйте ризик-менеджмент.

Успішна діяльність можлива у тому випадку, якщо балансувати між ризиком та потенційним прибутком. Ризик-менеджмент убереже ваш капітал від сильних просадок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах