24.04.2024 - 18:18

Добірка цікавих фактів про алкоголь

Є багато маловідомих фактів про різноманітні алкогольні напої. Деякі з них можуть здатися дивовижними, а деякі – несерйозними та жартівливими. У будь-якому випадку всі вони заслуговують на увагу. Колись ця тема стане гідною обговорення під час веселих дружніх посиденьок.

Дивовижне пиво

Sam Adams Utopia Beer – це унікальне американське пиво, для виготовлення якого використовують лише найкращі сорти хмелю та солоду. У процесі виробництва поєднується кілька темних сортів, а в кінці додається трохи кленового сиропу. Далі напій піддається старінню в бочках з-під кальвадосу, бренді чи вина. Час витримки становить від кількох років до кількох десятиліть. У результаті Утопія Сема Адамса за смаком більше схожа на бренді, ніж на звичайне всім нам пиво. Міцність напою становить 28%.

Це унікальне крафтове пиво дуже складно знайти у продажу, адже компанія випускає лімітовані партії лише один раз на два роки. Ще один цікавий факт про пінний напій. Є хвороба — ценосилікафобія, або страх порожнього пивного келиха. Якщо ви побоюєтеся цієї недуги, стежте, щоб удома завжди в достатку було пиво Brewdog. Тоді ніякі фобії вам не страшні!

Австралійські п’яні бджоли

Австралія є континентом, який таїть безліч загадок та несподіванок. Клімат там настільки теплий і вологий, що в найспекотніші дні нектар деяких квітів перетворюється на хмільну брагу. Для людини дози спирту в квітці є непомітними, а ось бджолам цього цілком достатньо. Тому кожен вулик має своїх бджіл-охоронців, які не пускають додому родичів, що захмеліли, оскільки змішування свіжого і забродившего нектару призведе до псування всіх запасів меду.

Фонтан із вином

В Італії є невелике, але дуже красиве місто Калдарі-ді-Ортона, де знаходиться виноробня Dora Sarchese Cantina. Це місце дуже люблять відвідувати як самі італійці, так і туристи з усього світу. А секрет популярності полягає у фонтані із безкоштовним червоним вином, розташованому на території виноробні. Фонтан працює цілодобово і всі охочі можуть без обмежень дегустувати напій. Скарг щодо смаку та якості вина не зафіксовано. Якщо ви хочете представити себе відвідувачем цієї унікальної виноробні, можна замовити пляшку оригінального італійського вина у каталозі онлайн-маркету Маудау.

12 кроків до щастя

Ірландці є дуже забобонним народом. Але вони вигадують дуже цікаві та приємні традиції. Наприклад, у ніч перед Різдвом потрібно відвідати 12 пабів і в кожному з них випити порцію алкоголю на вибір, тоді весь наступний рік точно супроводжуватиме успіх. У таку різдвяну подорож можна відправитися компанією або поодинці. У кожному з барів ви точно зустрінете таких самих шукачів щастя, так що нудно і самотньо точно не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах