26.03.2021 - 10:17

У транспорті Полтави з’явилися місця з червоними хрестами

Сьогодні в громадському транспорті обласного центру можна було побачити нові позначення – червоні хрести поряд із місцями для медичних працівників.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке ухвалили вчора, із 26 березня суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на тролейбусних/автобусних маршрутах загального користування в нашій громаді, мають забезпечити на період карантину пріоритетний проїзд для працівників сфери охорони здоров’я через виділення для них певної кількості місць у салоні. Зокрема, у тролейбусі їх повинно бути не менше чотирьох, у автобусі – не менше двох. Доводити, що пасажир має право зайняти місце для медпрацівника, треба довідкою, виданою за місцем роботи на бланку установи/організації/підприємства, підписаною керівником і засвідченою відповідною печаткою. У цьому документі повинні бути вказані прізвище, ім’я, по батькові працівника та його посада.

Щоправда, відповідні вказівники з’явилися лише в комунальному транспорті, і їх не дозволяють займати навіть за відсутності медиків. У приватних перевізників позначок, які місця призначені для медпрацівників, немає, довідок ніхто не запитує.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах