14.10.2022 - 12:56

Приватизація 2022 – нові можливості для бізнесу

Фото календар аукціонів на жовтень 2022 року РВ ФДМУ по Полтавській та Сумській областях

Придбання об’єктів державного майна – це можливість для старту, розширення та модернізації власного бізнесу, створення нових робочих місць та наповнення державного бюджету інвестиціями.

Полтавська область налічує 28 об’єктів приватизації  – це  єдині майнові комплекси, будівлі клубів, адмінбудівлі та гаражі та інше. Приватизація будь-якого з представлених об’єктів – це можливість розвивати свій бізнес з новою силою, наближати перемогу України та інвестувати в майбутнє нашої держави.

В Кременчуцькому районі на жовтень заплановане проведення 2-х онлайн-аукціонів з приватизації.

Одним із таких об’єктів є приміщення суду в м. Кременчук, пров. Тополевий, 3, загальною площею 305 м². Приміщення знаходиться на першому поверсі трьохповерхового багатоквартирного цегляного будинку, побудованого в 1957 році. Перевагою активу є наявність інженерних комунікацій – електропостачання, водопровід та каналізація і централізоване опалення. Будівля розташована в густонаселеному районі міста, поруч знаходяться Нова пошта, кав’ярня, Кременчуцька гімназія №9, магазини, офіси, бібліотека та коледж. Після приватизації об’єкт можна буде використовувати для відкриття кафе чи ресторану.

Для приватизації активу потрібно зареєструватися та в ході онлайн-аукціону зробити найбільшу ставку , торги відбудуться 24 жовтня. Стартова ціна – 1 572 302,67 грн. Посилання на об’єкт – https://bit.ly/3xtcNBH

 Наступним об’єктом приватизації в Кременчуцькому районі є будівлі у складі: будівля службового приміщення загальною площею 265,3 м², гаражі – 160,9 м², вбиральня та огорожа. Одноповерхова цегляна будівля побудована в 1961 році та має наявні інженерні комунікації водовідведення та центрального опалення. Земельна ділянка державної форми власності, розміром 1999 м² на праві постійного користування. Актив знаходиться в центральній частині міста Глобине по вулиці Центральній, 275. Поруч знаходяться пошта, супермаркети та магазини, ТРЦ,  житлові будинки, лікарня та парк.

Для приватизації активу потрібно зареєструватися та в ході онлайн-аукціону зробити найбільшу ставку , торги відбудуться 24 жовтня 2022 року. Стартова ціна – 41634,20 грн

Посилання на об’єкт – https://bit.ly/3rMuud5

Полтавський район – це серце нашого регіону, де представлені об’єкти державного майна, які можна приватизувати та успішно створювати прибуткові, працюючі організації та компанії.

Одним із актуальних об’єктів приватизації, де велика кількість відвідувачів буде стабільним та постійним явищем, є приміщення, загальною площею 258,2 м² (приміщення 128), яке знаходиться на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в с. Розсошенці по вулиці Кременчуцькій, 8. Приміщення побудоване з цегли та має наявні інженерні комунікації – електропостачання, водопостачання, каналізацію, газопровід та централізоване опалення. Актив знаходиться поруч з новим мікрорайоном «Садовий», поруч є пошта, школа, магазини, спорткомплекс та Сервісний центр МВС. Великою перевагою розміщення об’єкту є і те, що дістатися до нього можна з будь-якої точки міста Полтави, транспорт курсує постійно та без затримок.

Для приватизації активу потрібно зареєструватися та в ході онлайн-аукціону зробити найбільшу ставку , торги відбудуться 24 жовтня 2022 року. Стартова ціна – 25578,62 грн. Посилання на об’єкт – https://bit.ly/3ylLhqe

У Миргородському районі об’єктом приватизації став актив – група інвентарних об’єктів 47/50 частини у складі: будівля площею 318,5 м² та вбиральня площею 3,4 м², що розташовується на вулиці Лохвицька, 6 в місті Гадяч. Актив побудований у 1915 році. Інженерні комунікації відсутні. Поруч знаходяться об’єкти цивільної інфраструктури – ринок, АЗК, автостанція, пошта та податкова інспекція.

Для приватизації активу потрібно зареєструватися та в ході онлайн-аукціону зробити найбільшу ставку , торги відбудуться 24 жовтня 2022 року. Стартова ціна – 5116,45 грн. Посилання на сайт – https://bit.ly/3BoRIcG

Для ознайомлення з календарем аукціонів на жовтень 2022 року натисніть тут.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях запрошує всіх бажаючих взяти участь в аукціонах та разом відновлювати економіку країни та регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах