17.02.2020 - 09:17

Інтелектуали Гадяччини відзначають чверть століття «Що? Де? Коли?»

25 років тому при Гадяцькій центральній районній бібліотеці ім. Лесі Українки був створений клуб вихідного дня «Пальміра», який об’єднав охочих грати в «Що? Де? Коли?». Вести цю гру першим узявся Олександр Грабенко, він же за п’ять років по тому організував клуб для дорослих «Магніт». Крім того, 1995-го стартували чемпіонати міських шкіл із «Що? Де? Коли?». Через п’ять років вони одержали назву Кубок «Сова Мудрості» від міського голови Гадяча. Таким чином, на 2020-ий для місцевих інтелектуалів припадає одразу кілька ювілейних дат.

Відзначити їх було вирішено великою грою, на яку запрошені новий володар «Сови Мудрості» – чемпіон серед команд гадяцьких шкіл, кращі збірні з закладів освіти Липової Долини, Лохвиці, Зінькова, Миргорода, чемпіон 2019 року з Харкова. Команда-переможець зможе перевірити свої сили в грі проти п’яти дорослих команд клубу «Магніт» – кількаразових чемпіонів, а також збірних гравців різних років, бібліотекарів та ін.

Як повідомив керівник клубу інтелектуальних ігор «Магніт» Олександр Грабенко, за час існування цього об’єднання участь у командних турнірах узяли 238 гравців. Деякі з них грають із 1995 року.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах