Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Через Саакашвілі головну ялинку країни не впускають до столиці (ВІДЕО)


05

Найгабаритнішу головну ялинку країни заввишки 30 метрів не впускають до столиці. Нині вантажівка Кременчуцького автомобільного заводу, що везе зелену красуню, зупинилася на парковці біля села Березівка, а це за 30 км від Києва.

 

Як повідомляє ТСН, ялинку не впускають у центр міста, який заблокований у зв'язку з подіями, пов'язаними із Саакашвілі. Такий габаритний вантаж в таких умовах неможливо довезти до Софійської площі. 

 

Святкова красуня і дійсно габаритна. Висотою у 30 метрів - такої ялинки в Україні не було останні 4 роки. Їй понад 90 років, вона вже досягла віку, що її потрібно рубати. Транспортування дерева цього року відбувається з перешкодами. Її зрубали у Богородчанському лісгоспі на Прикарпатті. Проте через негоду потрапила у транспортний колапс. Її мали доставити до столиці ще ввечері 4 грудня, потім в обід 5 грудня, проте ще й досі вона знаходиться в дорозі.

 

Щоб пройти під мостами у Києві, довелося якомога щільніше прив'язувати гілки до стовбура, a на верхівці і зовсім їх зрубувати. Детальніше у відео.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}