13.07.2020 - 09:59

У серпні повністю відновиться залізничне сполучення

У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» вже в серпні готова повністю відновити залізничне сполучення. Про це розповів в.о. голови правління акціонерного товариства Іван Юрик, повідомляється на сайті перевізника.
– Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами, – сказав керівник «Укрзалізниці».
За його словами, на сьогодні відновлений рух третини поїздів далекого сполучення та приміських. Цього тижня почали курсувати, зокрема, 34 приміських і три регіональних потяги, із яких 30 – територією обслуговування Південно-Західної залізниці та чотири – Придніпровської. У зазначених поїздах діють обмеження щодо кількості пасажирів – у межах кількості місць для сидіння.
Іван Юрик закликав громадян, які хочуть скористатися залізничним транспортом, дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм під час поїздок і перебування на вокзалах.
– Ми сподіваємося на свідоме ставлення наших пасажирів та відповідальність. Найбільше порушень санітарних норм фіксуємо в приміських поїздах. Якщо пасажири не реагують на зауваження, ми вимушені викликати працівників поліції, – зазначив очільник «Укрзалізниці».
Перед рейсом і після нього всі пасажирські потяги проходять посилену дезінфекційну обробку. Також посилено обробляється постільна білизна під час прання. У кожному вагоні встановлений санітайзер, яким можуть скористатися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медичний огляд.
Сідати у вагон громадянам дозволяється за обов’язкової наявності захисної маски та після проходження температурного скринінгу при вході на вокзал і при посадці в потяг.

Із погляду безпеки для здоров’я пасажирам рекомендують якомога менше пересуватися по вагонах. Напої та кондитерські вироби в поїздах тимчасово не пропонують.
Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *