31.05.2022 - 12:57

У Полтаві завершують навчальний рік

Сьогодні, 31 травня, у комунальних закладах загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади завершується 2021/2022 навчальний рік.

– Три місяці з п’яти в другому семестрі школярі навчалися дистанційно в умовах війни. Учні, батьки та педагоги проявили стійкість і рішучість, силу духу та єдність. Спільно ми змогли забезпечити здобуття освіти й для дітей внутрішньо переміщених осіб. Навчання стало викликом, на який наші освітяни відповіли з гідністю, – зазначив у своєму Телеграм-каналі очільник громади Олександр Мамай.

Цього дня останній дзвінок для більшості полтавських школярів лунав онлайн. Відео з такої нагоди в закладах готували заздалегідь. Були в них і звернення керівників, і виступи самих учнів, і миттєвості шкільного життя, і спогади про спортивні, культурні та інші досягнення, і, звичайно ж, привітання випускникам.

Цього року в Полтавській громаді їх – понад 1700, повідомили в пресслужбі міської ради. Через активні воєнні дії, які зараз відбуваються в країні, наразі випускники не могли востаннє зібратися своїми класами на подвір’ях закладів освіти. Але були в цих дітей і останній шкільний вальс, і напутні слова від педагогів та батьків. Тепер же їм самостійно обирати подальшу життєву дорогу. А всіх інших педагоги сподіваються побачити в стінах рідної школи вже наступного навчального року, причому зустрітися не дистанційно, а оффлайн.

Альона Зимня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах