31.05.2022 - 00:01

Кому з полтавських пенсіонерів держава збільшить виплати

У червні полтавці, які вийшли на заслужений відпочинок, але продовжили працювати, одержать пенсії, розмір яких підвищений починаючи з квітня після перерахунку відповідно до ст. 42 закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Як повідомили на Телеграм-каналі Міністерства соціальної політики, на рахунки пенсіонерів, які працюють, в уповноважених банках та у виплатних відомостях Укрпошти разом із підвищеною пенсією за червень буде доплата до раніше здійсненого фінансування за квітень і травень.

Перерахунок Пенсійний фонд України здійснив автоматично на підставі звітності роботодавців про страхових стаж і заробітну плату, набуті після 1 березня 2020 року. Перераховували пенсії тим, кому такі виплати були призначені або вже перераховані два роки тому, тобто до 1 квітня 2020-го.

Розмір збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально залежно від тривалості страхового стажу та заробітної плати (доходу), із якої обчислюється пенсія.

Для тих пенсіонерів, які працюють і пенсії яких виплачуються в мінімальному розмірі, додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах