31.05.2022 - 19:42

На капремонт вул. Станіславського в Полтаві до закінчення режиму воєнного стану очікувати не варто

Наприкінці квітня 2021 року Полтавська міська рада оголосила тендер на капітальний ремонт вул. Станіславського. Під час цих робіт, як передбачалося, мали бути виконані демонтаж старого асфальту, розширення проїжджої частини, установка бордюрів, дорожніх знаків, пішохідного огородження, оновлення тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, майданчики для паркування автомобілів, пандуси, тактильна плитка тощо. Але торги не відбулися – міська влада відхилила всі тендерні пропозиції.

Тим часом дорога чим далі, тим більше руйнується. І найближчим часом на її капремонт полтавці можуть не розраховувати. Як пояснив сьогодні на онлайн-брифінгу перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, наразі постанова Кабінету Міністрів України №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» забороняє капітальні видатки до завершення воєнного стану. Відтак можливий тільки поточний ремонт якихось об’єктів.

– Ми відпрацювали перелік доріг, які погоджуються з військовою адміністрацією. Думаю, до кінця цього тижня ми його затвердимо й виставимо на сайті міської ради, щоб ви могли ознайомитися з перебігом поточного ремонту, – сказав посадовець.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах