29.06.2021 - 21:52

Полтавців запрошують на масштабну польову подію

13 липня в місті Олександрія Кіровоградська області відбудеться масштабна польова події літа – УКАБ Агротехнології. СТЕП, на яку запрошують усіх полтавців, які цікавляться сільським господарством. Її організаторами виступають Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent.

Це перша регіональну подія проекту «УКАБ Агротехнології», яка відбудеться у форматі демонстрацій техніки та агротехнологій. Під час демопоказів відвідувачі побачать у роботі зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна та зерновози, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, усі типи ґрунтообробної техніки (більше про агрегати в польовій демонстрації – за посиланням). Виставкова зона міститиме статичні експозиції, новинки техніки, ресурси, системи точного землеробства. Крім того, під час заходу проведуть тематичні майстер-класи, семінари, тест-драйви, шоу дронів та цікаві розіграші. А ще учасники матимуть понад шість годин нетворкінгу.

Організатори УКАБ Агротехнології. СТЕП переконані, що така децентралізація польової події забезпечить диференціацію порівняльних демонстрацій: зміна кліматичної зони веде до зміни застосовуваної технології. Тому регіональна подія в степовій зоні – це тільки перший крок у розширені проєкту.

Участь у заході – безкоштовна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах