13.02.2020 - 15:04

Полтавщина пропонує інвесторам дві ділянки для видобутку нафти й газу

Сьогодні в обласній державній адміністрації презентували доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України. Участь у цьому заході взяв і прем’єр-міністр Олексій Гончарук, який перебуває на Полтавщині з робочим візитом. У своєму вступному слові він зазначив, що на державному рівні вдалося вже чимало зробити, щоб прибрати корупційну складову зі сфери надрокористування. Полтавській області як одному з провідних регіонів у плані видобутку нафти й газу про це добре відомо.

– Ми змінили повністю роботу Державної служби геології та надр, і я буквально чотири дні тому заслухав нового керівника, як спрощується система надання дозволів. Ми хочемо, що видобувним компаніям було максимально комфортно працювати в Україні. Так само просимо організувати роботу з інвесторами, бізнесом тут на місцях. Це залежить від органів самоврядування, облрад, громад. Ми поговорили з очільником Полтавщини Олегом Синєгубовим про те, що має бути зроблено, щоб навіть натяків на корупцію в області не було, – сказав Олексій Гончарук.

– Полтавщині є що запропонувати інвестору, і ми будемо забезпечувати прозорі, чіткі та рівні для всіх умови господарювання. Але водночас моє завдання №1 – тотально знищити корупцію в державних структурах та органах місцевого самоврядування регіону. Моя позиція з цього питання жорстка, і в майбутньому вона лише посилюватиметься. Я вдячний президентові та прем’єр-міністру за те, що вони започаткували цю антикорупційну лінію й підтримують її, – зауважив Олег Синєгубов.

Одним із дієвих засобів боротьби з корупцією та забезпечення рівного доступу до ділянок є саме Інвестиційний атлас надрокористувача України – сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори можуть купити й розробляти. Наразі в ньому – понад 100 об’єктів для інвестування. Потенційний покупець може обрати будь-яких із запропонованих та ініціювати аукціон. Якщо бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги. У лютому стартують аукціони щодо 12 номінованих ділянок. Графік їх проведення, правила, а також зразки заяв щодо ініціювання та номінування розміщені на сайті Держгеонадр, повідомив під час презентації сервісу голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

На Полтавщині Атлас пропонує інвесторам дві ділянки для видобутку нафти й газу: Оболонську площу в Семенівському районі (496 кв. км) й площу Писарівська-2 у Великобагачанському та Решитилівському районах (221 кв. км). Мінімальну початкову вартість цих лотів у Держгеонадрах іще розраховують.

За матерілами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах