25.05.2023 - 00:58

У Полтаві завершили будівництво модульного містечка

Внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток в обласному центрі, зможуть переїхати в модульне містечко, збудоване для розміщення переселенців завдяки міжнародній підтримці, уже наступного тижня. Про це повідомив під час брифінгу в облвійськадміністрації її очільник Дмитро Лунін.

Зведення та облаштування модульного містечка завершено. Полтавська область отримала будиночки для нього від Великої Британії та Польщі, а облаштовувала коштом обласного бюджету. Зокрема, були підведені комунікації, встановлено фундамент, зроблено благоустрій території. Витратили на це до 40 млн грн.

Модульне містечко розраховане на 528 осіб. Заселитись у нього наразі готові лише 397. Близько півсотні з них – це люди з інвалідністю, сорок – діти. Змушувати переїздити на нове місце силоміць нікого не будуть. Усіх охочих запросили оглянути локацію, умови проживання, розповіли про незручності, із якими люди можуть зіткнутися.

– Модульне містечко – на відстані майже 1,5 км від 24-ї школи. Садочок – майже у 800 м. І в садочку, і в школі є вільні місця, ми можемо їх запропонувати для ВПО. У самому модульному містечку є все для того, щоб там можна було зручно перебувати. Це і безкоштовний Wi-Fi, і система безпеки. Там встановлені камери, укладені угоди про охорону об’єкта, – додав Дмитро Лунін.

Харчуватимуться мешканці модульного містечка безоплатно, за комунальні послуги не сплачуватимуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах