26.05.2023 - 13:42

Полтавцям нагадують про дотримання правил безпеки на воді

Сьогодні в офіційному медіацентрі при Полтавській обласній військовій адміністрації заступник начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимир Гришанін розповів про ситуацію на водних об’єктах регіону та готовність громад до початку купального сезону. Коли він розпочнеться, наразі невідомо. Відповідне рішення буде ухвалювати Рада оборони області, зважаючи на безпекову ситуацію в країні та на Полтавщині. Але правил безпечного перебування поблизу водойм та під час відпочинку на водних об’єктах потрібно дотримуватися в будь-якому разі.

– Від початку року на воді загинуло 14 людей, із них у травні – шість осіб. Переважна більшість випадків сталася під час риболовлі, за межами спеціально облаштованих місць для купання, – зазначив Володимир Гришанін.

Для проведення безпечного купального сезону рятувальниками за участі органів місцевого самоврядування, інших служб та організацій проведено спеціальний комплекс заходів. Це, зокрема, додаткове навчання плавців-рятувальників рятувальних постів, обстеження офіційних та стихійних місць відпочинку людей на воді, спільні профілактичні рейди населеними пунктами громад, онлайн- та офлайн-заняття для школярів та студентів, персоналу закладів освіти.

– Хочу відзначити позитивні тенденції керівників громад, які долучаються до питань забезпечення безпеки населення не лише в офіційно визначених місцях, а й у місцях стихійного відпочинку на воді, – додав представник Служби порятунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах