28.03.2022 - 12:58

У Полтаві виготовляють проукраїнські стікери

Представники громадського руху «Оборона Полтави» виготовляють і продають актуальні проукраїнські стікери. Серед них ви знайдете славнозвісну «Паляницю», «Доброго вечора, ми з України», «Моя хата всюди», «Мрію не спалити» та багато інших.

Створили їх дизайнери та дизайнерки Марина Зевака, Нато Мікеладзе, Святослав Келим-Золотайко, Яна Грубич, Катерина Кисла, Роксолана Дудка, Тетяна Мироненко та Володимир Мироненко.

100% прибутку від реалізації цих наліпок іде на допомогу Збройним Силам України. Так, за два тижні продажу було зібрано вже 37 тис. грн. Ці кошти спрямували на взуття для військових та пошиття розгрузок і сумок під аптечки.

 

 

А власникам, серед яких – і полтавські журналісти, дає сил працювати попри будь-які негаразди.

 

 

Наразі придбати стікери можна в закладах «Початок», «Коффішка», «Танін торт» (три точки), «Шо шаурма», «Чічіков», «GCoffe» (2 точки), «Rice» (точка на Подолі).

Окрім того, у громадському русі почали працювати над новим напрямком. Ідеться про допомогу екопарку в Ковалівці. «Оборона Полтави» підготувала стікери на його підтримку. Також у ГР збирають корми для тварин, яких розмістили в Ковалівці. Понад тиждень тому тут, нагадаємо, почали селити «братів наших менших», евакуйованих із екопарку Фельдмана в Харкові. На сьогодні стікери на підтримку тварин можна знайти в кав’ярні «Кавун», але кількість точок продовжує зростати.

Альона Зимня

Автор фотографій – Роман Гнидін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах