22.06.2020 - 16:18

Щоб спланувати подорожі під час пандемії, полтавцям пропонують скористатися інтерактивною картою

В Україні презентували інтерактивну онлайн-карту, яка дозволяє перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

– Це карта для людей. Уряди країн світу запроваджують обмеження на пересування через пандемію COVID-19. Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а куди – ні? Наша нова карта дозволить громадянам України уникнути плутанини, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Дані на інтерактивній карті відображають оперативну й перевірену інформацію від МЗС і закордонних дипломатичних установ. Відомості регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в’їхати до країни або проїхати її транзитом та за яких умов, повідомляє «Урядовий портал».

Доступ до актуальних даних про обмеження пересування та сполучення в інших країнах має кожен громадянин. Скористатися послугою можна в будь-який час доби. Для цього потрібен лише комп’ютер або смартфон. Карта працює в тестовому режимі й перейти на неї можна за цим посиланням.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *