22.06.2020 - 17:10

МОН запрошує полтавців до обговорення Положення про дистанційну освіту

У Міністерстві освіти і науки України розробили проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти й запропонували його для громадського обговорення. Надіслати свої пропозиції та зауваження полтавці можуть до 21 липня на електронну пошту storchak@mon.gov.ua із темою повідомлення «Громадське обговорення».

Документ передбачає врегулювання реалізації механізму віддаленого навчання в закладах загальної середньої освіти за двома напрямками:

  • навчання онлайн як окрема форма здобуття освіти;
  • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

Планується, що процедури  організації віддаленого навчання для закладів освіти та її здобувачів, які бажають навчатися онлайн, будуть спрощені.

У тексті проєкту Положення врахували особливості дистанційного навчання під час карантину, а також передбачили умови для реалізації змішаного навчання.

Що ж до оплати праці, наповнюваності класів (груп), штатного розпису, то цього в документі немає, позаяк такі питання належать до предмета регулювання іншими нормативними актами.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах