15.04.2022 - 21:56

Що полтавським випускникам слід знати про блок НМТ із історії України

Команда Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднила роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування (НМТ) з історії України. Про це повідомили в Міністерстві освіти та науки.

Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України. Ця частина охоплює теми, що передбачені в шкільному курсі цієї дисципліни.

Важливо: блок міститиме завдання, що стосуються історичного періоду 1914 рік – початок ХХІ століття. Ці теми були складниками державної підсумкової атестації у формі ЗНО з історії України.

Усього в блоку нараховується 20 завдань, серед яких:

– 15 завдань із вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;

– 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по чотири «логічні пари»).

Завдання з історії України оцінюватимуть відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по одному тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь за завдання «з вибором однієї правильної відповіді» та по одному тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на «встановлення відповідності». За виконання завдань блоку НМТ з історії України можна отримати від 0 до 35 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно зроблені завдання) кожен учасник дізнається після виконання всього тесту. Пізніше результат кожного блоку буде переведено за шкалою 100-200 балів. Для отримання результату достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування (НМТ) з української мови, а також із математики можна дізнатися, перейшовши за посиланнями.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах