13.04.2022 - 21:37

Що полтавцям треба знати про математичний блок НМТ

Команда Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування (НМТ) з математики. Раніше, нагадаємо, було оприлюднено інформацію щодо блоку з української мови.

Зміст завдань блоку з математики відповідатиме чинній програмі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яка охоплює всі теми з алгебри й геометрії зі шкільного курсу, зазначили в Міністерстві освіти та науки.

Математичний блок НМТ налічуватиме 20 завдань:

  • 14 завдань із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по три «логічні пари»);
  • 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

Завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю не буде. Завдання з математики оцінюватимуть відповідно до схеми нарахування балів ЗНО: по одному балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором відповіді, по одному – за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по два бали за кожну правильну коротку відповідь. За виконання завдань математичного блоку НМТ можна буде отримати від 0 до 30 балів.

Учасники дізнаються про результати після виконання всіх блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде переведено в шкалу 100-200 балів.

Кожен учасник тестування матиме можливість скористатися надрукованими довідковими матеріалами. Для розв’язання завдань із математики упродовж тестування можна використовувати чернетку.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах