6.05.2023 - 17:26

Полтавські рятувальники оновлюють парк техніки (фото)

Сьогодні на території 2-ї державної пожежно-рятувальної частини в Полтаві відбулася передача вантажівки з автоматичною драбиною для ліквідації пожеж у 10-поверхових і вище будівлях та порятунку людей із них. Техніка надійшла від імені Асоціації українців «Luxembourg Ukrainе». Полтавським колегам її передали рятувальники з комуни Гобшайд, що в Люксембурзі:

– Наша асоціація започаткувала акцію Ukraine is calling («Україна на зв’язку»), – розповів представник іноземних партнерів Ченбау Кім. – Ми проводимо її по всій Європі. Показуємо людям понівечені через війну «швидку», пожежну машину. Вони вже виставлялися в Брюсселі, Люксембурзі, Гаазі, незабаром будемо в Братиславі, Великій Британії. Завдяки цьому ми збираємо авто для українських медиків і рятувальників. Загалом нами було доставлено вже шість конвоїв. Машини вирушили в Харків, Херсон, Донецьк, Дніпро, Суми, Одесу, Львів.

Доставка в Полтаву була здійснена вперше, але не востаннє, запевняють іноземні партнери. До місцевих рятувальників приїхала автодрабина з підйомником. Вона не нова, але в гарному робочому стані. Ця техніка більш надійна, більш безпечна як для рятувальника, так і потерпілого, ніж та, що є в полтавських пожежників. Щоб розкласти драбину на цій машині, потрібно лише 2-3 хвилини, на старій витрачали 10-15. Її не потрібно опускати, щоб змінити місце. Вона малогабаритна й може проїхати по вузеньких провулках. А все це – заощаджений час, який може бути критично важливим для порятунку людей чи майна.

– Така техніка нам дуже необхідна, – розповіла речниця Головного управління ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко. – Підіймачі в нас є. Але всі дев’ять одиниць потребують заміни.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах