18.08.2020 - 00:09

Полтавська вчителька – серед 50 кращих в Україні

Журі Global Teacher Prize Ukraine 2020 оголосило п’ятдесятку найкращих учителів України, серед яких є й представниця Полтавщини Світлана Зайцева. Про це йдеться на «Освіторії». Педагогиня з Опішні нині викладає українську мову, українську та зарубіжну літератури в Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39. 2013 року вона розробила власну педтехнологію «Шевченкотерапія». Та являє собою системне використання спеціально підібраних поезій Тараса Шевченка, кольору, піску, музики задля стабілізувального впливу на емоційно-чуттєву сферу дитини. Світлана Зайцева використала власне бачення роботи з піском, адаптувала до специфіки завдань своєї школи й уже не перший рік реалізує його на уроках словесності та в позаурочний час. Крім того, учителька активно застосовує музикотерапію.

– Що особливо гріє моє вчительське серце, так це самооцінка моїх вихованців. Завдяки театральній грі, систематичним сценічним виступам, позитивному впливу естетотерапевтичних технологій, системному розвитку емоційного інтелекту учні підкорюють різні вершини, – говорить пані Світлана.

Далі серед 50 найкращих педагогів України журі обиратиме топову десятку. Переможця оголосять 3 жовтня. Його винагородою стане грошова премія в розмірі 250 тис. грн, навчання та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Для довідки. Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів у нашій державі, адже #ВчителіВажливі від найменшого села до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» 2017 року.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах