18.08.2020 - 11:58

Що готують полтавські театри до нового сезону

«Коридори театру знову наповнилися творчою метушнею. Актори поспішають на роботу, сперечаються про те, кому ж дістанеться головна роль у новій виставі та з нетерпінням чекають на можливість зустрітися зі своїм глядачем», – так повідомили про підготовку до нового сезону на сторінці Полтавського академічного обласного театру ляльок у соціальній мережі «Фейсбук». Тут сподіваються, що карантинні заходи послаблять і заклад зможе нарешті працювати офф-лайн. Наразі для цього готують прем’єри трьох вистав: «Жінки в лавандовому», «Бентежний Кролик» і «Марічка та Ведмідь». Хоча практику роботи в інтернеті збережуть.

– Перебуваючи в умовах жорсткого карантину, ми спілкувалися з глядачами он-лайн, винайшли нові форми роботи, впроваджували їх та розвивали. У результаті почали створювати власний унікальний контент, заповнюючи ним сторінки соціальних мереж. Дехто хвалив, дехто лаяв, але всі знали й бачили: Полтавський театр ляльок марку втримав. І, що найголовніше, завжди був зі своїми глядачами, нехай і в смартфонах та комп’ютерах. Звичайно, це не замінить живої атмосфери й самого процесу походу театр: рішень, що одягти, кого покликати з собою, і того моменту, коли в залі гасне світло та відкривається завіса, – зазначили в театрі.

Готуються до відкриття нового, 85-го, сезону й у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя.

– Карантинні обмеження вносять свої корективи, але ми сподіваємося, що вже зовсім скоро зможемо відкрити новий театральний сезон і зустрітися з нашими глядачами, дотримуючись усіх правил поведінки, дистанцій, 50% заповнюваності зали й прилаштуємося до всіх сучасних умов життя, – переконані гоголівці. Однак секретів щодо прем’єр, на які можна було б очікувати полтавцям, поки що не розкривають.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах