7.07.2023 - 12:37

Полтавщина відновлюватиме села Херсонщини

Полтавська область долучилася до всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”.

Як розповів сьогодні під час брифінгу в облвійськадміністрації її начальник Дмитро Лунін, цей проєкт стосується допомоги громадам у постраждалих від окупантів регіонах. Загалом до нього залучено 15 областей. Вони відновлюватимуть найперше житловий фонд, а також об’єкти соціальної інфраструктури: заклади освіти, культури, сільські ради тощо.

Полтавщина опікується двома селами Херсонської області: Чкаловим Великоолександрівської громади та Правдиним Білозерської. Вони перебували під окупацією приблизно 9 місяців. У першому до цього проживало близько 600 людей, у другому близько 1500. На сьогодні в села повернулося відповідно 400 та 600 осіб. Відновлення в Чкаловому потребує 126 житлових будинків та 5 об’єктів соціальної сфери, у Правдиному – 424 та 5. Їхнє дослідження вже провели. У селах почали роботу бригади полтавських будівельників.

На відновлення населених пунктів буде спрямовано близько 50 млн грн коштів із обласного бюджету та бюджетів громад, 80% фінансування надійде з державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах