4.09.2020 - 12:40

«Полтававодоканал» закрив «сезон туманоутворювальних арок»

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» закрило «сезон туманоутворювальних арок» – останню з запланованих на нинішній рік встановили та відкрили 3 вересня в Опішні.

Окрім неї, в області такими конструкціями обзавелася Решетилівка (тут функціонують дві арки).

Але найбільше з’явилося в Полтаві – такі об’єкти є й у центрі, і на околицях міста, наприклад, у Крутому Березі.

Загалом підприємством установлено 24 туманоутворювальних споруди. Демонтувати їх із настанням холодів не планують, повідомила прессекретар «Полтававодоканалу» Ірина Філоненко, конструкції стоятимуть навіть узимку. А от туман у них утворюватиметься лише доти, доки буде спекотно.

Крім того, на підприємстві підбили підсумки конкурсу на кращу світлину під туманоутворювальними арками. Його, нагадаємо, оголосили на честь 120-річчя «Полтававодоканалу». Тривав конкурс із середини липня до кінця серпня. Визначити в ньому переможця виявилося непросто.

– Фотографіями нас «засипали». Усі світлини – просто чудові! У кожній – неповторні емоції, щирі усмішки й море позитиву. Наше журі відібрало трьох фіналістів, а вже переможця визначали користувачі «Фейсбук», – розповів генеральний директор КП Володимир Воротинцев.

Робилося це так: у коментарях під фото, що сподобалося найбільше, треба було поставити «плюс». 681 такий голос отримала Софія Барсукова.

855 «плюсів» дістала світлина, яку надіслала Ольга Онацька.

Але найбільше голосів – 890 – зібрав Євгеній Марченко, до речі, автор проєкту «Скейт-парк», відкритого цього літа в рамках міської програми «Бюджет участі».

Зробити фото, за словами переможця, було складно, позаяк арка не дуже висока.

– Остерігався і травмуватися, і пошкодити арку. Поки мене мій друг Сергій фотографував, ми ледь не посварилися, – сміється Євгеній Марченко, – але все завершилося добре!

До речі, саме Сергієві велосипедист-екстремал і вирішив віддати виграний смартфон OPPO A52. Нагородження відбулося 1 вересня біля туманоутворювальної арки поблизу Свято-Успенського кафедрального собору в Полтаві. Євгенієві Марченку вручили обіцяний гаджет, а фіналісткам – букети й канцтовари.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах