20.07.2020 - 09:32

У Полтаві оголосили конкурс на краще фото з туманоутворювальною аркою

Генеральний директор комунального підприємства «Полтававодоканал» Василь Воротинцев оголосив конкурс на найбільш оригінальну фотографію біля туманоутворювальної арки. Останні, нагадаємо, в обласному центрі встановили на честь 120-річчя КП. Повідомлення про творче змагання розміщене на сторінці керівника «Полтававодоканалу» в соціальній мережі «Фейсбук». Він повідомив, що на ідею щодо конкурсу його наштовхнула онучка під час прогулянки містом.

– Ми спостерігали за молоддю та дітьми, які раділи, гралися та фотографувалися біля арок. Тоді онучка й запропонувала мені влаштувати такий конкурс. До дітей треба прислухатися, та й ідея ця мені дуже сподобалася, – написав Василь Воротинцев.

Умова конкурсу проста – зробити фотографію біля арки й надіслати її в особисті повідомлення очільникові «Полтававодоканалу» у Фейсбуці. Той, чия світлина буде найбільш оригінальною, отримає в подарунок мобільний телефон.

– Фото має бути оригінальним, щоб показати всім, якою важливою для нас є вода, а особливу в спеку, – зазначив посадовець.

Триватиме конкурс до середини серпня. Переможець буде обраний до кінця місяця.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах