7.04.2022 - 17:22

Полтавські пенсійники вперше взяли на себе місію з пенсійного забезпечення сусідніх регіонів

Поточного року вперше за 30 років існування Пенсійного фонду України полтавські пенсійники взяли на себе місію щодо пенсійного забезпечення сусідніх регіонів. Про це повідомило Головне управління ПФУ в області. Були нараховані кошти, підготовлені та передані банківським установам й «Укрпошті» виплатні документи для 307,6 тис. жителів Сумщини. Крім того, у рамках підтримки колег із цього регіону полтавці обробили понад 1300 заяв щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, провели майже 1300 перерахунків пенсій окремим категоріям громадян із 1 квітня. Для 200 тис. пенсіонерів Харківщини, які одержують кошти через пошту, у Полтаві підготували виплатні документи на паперових та електронних носіях.

Як і раніше, жителів області та внутрішньо переміщених осіб у ПФУ обслуговують без прив’язки до місця проживання – безпосередньо у сервісних центрах фонду, дистанційно, тобто через вебпортал (https://portal.pfu.gov.ua), а також за телефонами «гарячих» ліній. Консультації фахівців регіонального управління ПФУ громадяни з різних куточків Полтавщини можуть одержати за номером 0-800-50-25-10. Номери телефонів і адреси сервісних центрів – у цілодобовому доступі на Фейсбук-сторінці.

Для довідки. На сьогодні в регіоні функціонують 17 відділів обслуговування громадян, робочі місця розміщені в 26-ти населених пунктах.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах