7.04.2022 - 18:17

На Полтавщині відкрилася урбаністична арт-виставка, присвячена боротьбі України проти окупантів

6 квітня в Лубнах Полтавської області у виробничому приміщенні модульних будинків Evo.House (Буд-Буд) відбулося відкриття урбаністичної арт-виставки робіт місцевих художників під назвою «Боротьба України проти окупантів». Захід відбувся за сприяння благодійної організації «Melek».

На виставці представлені роботи місцевих митців, волонтерів та активістів, що висвітлюють події вторгнення росії на територію України. Лише за один місяць втрати мирного населення досягли тисяч людей. Убивці не жаліють сім’ї, жінок, дітей і людей похилого віку. Багато житлових будинків, пам’яток культури, історії, архітектури, об’єктів промислової інфраструктури зруйновані. Знищені села, селища, міста. Залишилися без роботи мільйони людей.

Боротьба України проти окупантів та боротьба за свободу –це обов’язок кожного українця. Розвиток економіки країни та інновації – це надійний тил наших Збройних Сил.

– У світлі останніх подій, дуже важливо забезпечити житлом біженців і тимчасово переміщених осіб, а також надати їм робочі місця. Саме це є першочерговими задачами для нашої команди, – говорить організатор виставки, керівник компанії Evo.House (Буд-Буд) Сергій Корнієнко.

Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та голова районної державної адміністрації Сергій Сіряченко привітали всіх присутніх і висловили вдячність ініціаторам заходу. Зокрема очільник міста відзначив необхідність виробництва житла для переселенців та забезпечення їх патріотичним робочим місцем.

Гості матимуть змогу переглянути роботи патріотичної тематики, познайомитися з художниками, відвідати виробництво інноваційних будинків компанії Evo.House, а також побачити реальний приклад того, як уже надаються робочі місця внутрішньо переміщеним особам на місцевому підприємстві. Завдяки цьому українці забезпечуватимуться інноваційним житлом.

Режим роботи урбаністичної арт-виставки «Боротьба України проти окупантів»: щодня до 30 квітня включно з 11:00 до 13:00 у виробничих приміщеннях компанії Evo.House (Буд-Буд).

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах