7.03.2024 - 17:21

Електрофурнітура: правила та особливості вибору

Електричне обладнання стало невід’ємною частиною нашого життя. Якщо йдеться про житлові приміщення, це більшість побутових приладів, які значно спрощують життя свого власника.

 

Серед них пристрої, які служать для зберігання та приготування їжі, наприклад, холодильники, електроплити, мікрохвильові печі, кухонні комбайни, міксери та електричні м’ясорубки. Крім того, тут і прилади, необхідні для прання та сушіння речей, укладання волосся, телевізори та комп’ютери.

На що звертають увагу при покупці

При виборі розетки дивляться на якість фурнітури, а також керуються загальною гамою кольору кімнати. Також не варто забувати про приміщення робочого призначення. Різні офіси, обладнані оргтехнікою, складські приміщення з холодильниками, магазини та підприємства – всі вони вимагають якісного обладнання для безпечного підключення до електромережі.

Тут вибір електричної фурнітури буде, в основному, продиктований кількістю та потужністю електроприладів, які будуть використовуватись. Одним із виробників розеток, який добре зарекомендував себе на ринку та має безліч хороших відгуків клієнтів, є компанія SCHNEIDER.

Плюси фурнітури даного виробника:

  • великий вибір колірних рішень та матеріалів;
  • висока якість;
  • естетична привабливість.

У зв’язку з перерахованими характеристиками розетки Шнайдер у Дніпрі користуються великою популярністю серед професіоналів будівельно-монтажних робіт.

Які різновиди

Насамперед, має значення спосіб монтажу. Розетки, що вбудовуються, найбільш широко використовуються в побуті. Основна частина їхнього корпусу ховається у стіну у спеціальний отвір з підрозетником, а зовні залишається рамка з роз’ємом для штекера. У разі накладних розеток корпус зовні для зручного доступу до них. Такий тип фурнітури застосовується у приміщеннях з відкритою проводкою, наприклад, у дерев’яних будинках.

Наступний параметр – клас захисту, вибір якого залежить від експлуатаційних характеристик приміщення:

  • для житлових кімнат, як правило, найпопулярнішим варіантом є клас IP20;
  • для кімнат та душових використовуються розетки IP44, оскільки вони більш стійкі до вологи;
  • фурнітура класу IP54 має захист від бризок та пилу, тому підходить для майстерень, автосервісів, складських та підводних приміщень.

Важливий тип роз’єму. Дана характеристика залежить від приладів, які будуть підключатися. У побуті найчастіше використовуються роз’єми типів F і C, і навіть USB. Звертають увагу також наявність додаткових механізмів. Тут і заземлення, і захисні шторки та кришки.

При виборі електрофурнітури враховуються не лише дизайн, а й низка інших показників, які можуть вплинути на роботу розетки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах