1.03.2024 - 23:55

У Полтаві відкрили меморіальну дошку полеглому воїнові – випускнику коледжу транспортного будівництва

Сьогодні в Полтавському фаховому коледжі транспортного будівництва відкрили меморіальну дошку загиблому випускникові, захиснику України, командирові відділення стрілецької роти військової частини А7373, кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Романові Ротанову.

Уродженець Алма-Ати (Казахстан), він виріс і проживав в Україні. Здобув середню освіту в Супрунівській школі, професію техніка-механіка – у Полтавському будівельному технікумі (нині фаховому коледжі) транспортного будівництва. Як розповіла сестра бійця Оксана Кікоть, йому завжди до душі була робота з механізмами, запчастинами.

 

Роман Ротанов приєднався до київської територіальної оборони в перші ж дні повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, потім вступив до лав Збройних сил. 1 березня цього року захисникові України мало б виповнитися 47. Але 29 червня 2022 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Верхньокам’янка Луганської області його життя обірвав танковий обстріл ворожого розрахунку.

На відкритті меморіальної дошки полеглому воїнові були присутні представники міської влади, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, журналісти, студенти, викладачі коледжу та, звісно, його рідні, з ініціативи яких, власне, і відбулося це вшанування пам’яті захисника України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах