22.02.2021 - 07:51

Завдяки календарю полтавські рятувальники зібрали 46 тисяч на благодійність

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області підбили підсумки роботи над благодійним проектом «Календар ДСНС – 2021» зі світлинами рятувальників. Робота з підготовки та реалізації видання тривали кілька місяців. До неї долучилися, окрім вогнеборців, волонтери, журналісти, фотографи, дизайнери та представники благодійного фонду Help Group

– Ми змогли зробити найголовніше – допомогти дітям, які цього потребують. Благородна мета об’єднала нас, і ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї акції та придбав календарі, а також тим, хто брав активну участь у роботі над ними. Окрема подяка – дизайнерці Тетяні Мироненко та фотографині Ліні Денисенко, – зазначили в ГУ ДСНС України в Полтавській області.

Загалом рятувальники зібрали понад 46 тис. грн на благодійність. Спільним рішенням частина коштів була віддана на оплату медичних послуг для підопічного благодійного фонду Help Group Роми Козакова. Решту спрямували на закупівлю венозного сканера для передчасно народжених дітей.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах