22.02.2021 - 08:54

Полтавщина знову стане «жовтою»

Наприкінці минулого тижня відбулося спільне з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської області. Під час нього було озвучено, що з 24 лютого в регіоні, як і по всій Україні, встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

– Залежно від ситуації з захворюванням в області будемо змінювати колір визначеного рівня та відповідних протиепідемічних обмежень, пов’язаних із небезпекою поширення COVID-19. Надіюся, він буде «зеленим», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Наразі ж, як розповів директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, ситуація з захворюванням на коронавірус на Полтавщині стабільна. Щодня тут виявляють не більше 200 випадків. На стаціонарному лікуванні перебуває 265 пацієнтів із підтвердженим діагнозом та 142 з підозрою на COVID-19. 51 особа – на інтенсивній терапії, 15 під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень. Із пневмоніями на амбулаторному лікуванні перебуває 510 хворих, спостерігається незначне збільшення кількості запалень легень у полтавців.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах