1.03.2022 - 02:36

Загинув найкращий у світі льотчик-винищувач із Полтавщини

Полковник Олександр Оксанченко – миргородський ас, українець, який став найкращим льотчиком-винищувачем у світі, отримав звання Героя України посмертно (указ президента №78/2022).

Він загинув у повітряному бою, відволікаючи на себе ворожу авіацію.

На рахунку Олександра Оксанченка – понад 2000 льотних годин, він бездоганно виконував найскладніші елементи вищого пілотажу. Небо було його стихією.

Миргородський ас став відомим після тріумфальних польотів на авіашоу – SIAF, The Royal International Air Tattoo, International Airshow-2017, Czech International Air Fest. Про його почерк та стиль виконання фігур вищого пілотажу дізнався весь світ. Полковника Олександра Оксанченка заслужено вважали одним із кращих серед льотчиків-пілотажників бойових літаків. Про це говорять як відгуки закордонних і вітчизняних колег та експертів, так і численні нагороди.

2 thoughts on “Загинув найкращий у світі льотчик-винищувач із Полтавщини

  1. Ми тобі низько вклоняємося за твою звитягу,за твою мужність! Твоя любов до України неоціненний. Стою на колінах і молю,щоб там куди ти відійшов любили тебе і леліяли. Ти в небесах,серед ангелів! Нехай земля тобі буде пухом!😭😥🙏💛💙

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах