3.08.2021 - 09:56

Які заходи заплановані на Полтавщині до 30-річчя Незалежності України (карта)

Міністерство культури й інформаційної політики (МКІП) України створило цифрову карту заходів, які відбудуться в різних областях нашої держави в межах святкування 30-річчя її незалежності. Керівник відомства Олександр Ткаченко представив розробку на Всеукраїнському форумі «Україна 30». Як повідомили в пресслужбі МКІП, кожен регіон на карті позначений унікальною квіткою. Можна клікнути на неї й побачити, які цікаві події заплановані для проведення, наприклад, на Полтавщині – де та в який час. Окрім того, на карті відображається розгорнута інформація про кожне дійство.

Щоправда, наразі щодо нашої області перелічено не дуже багато заходів. Не згадується тут, зокрема, ні про концерт «1000 кілометрів музики», який 20 серпня проводитиме Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка, ні про марафон української пісні, який влаштують 24 серпня в торгово-розважальному центрі «Київ», ні про Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Джерело духовності», що відбудеться 22 серпня на території ландшафтної пам’ятки «Петрова криниця» (між Вищий та Нижній Булатець Лубенської громади), ні про інші, що є в планах Департаменту культури й туризму Полтавської ОДА. Можна хіба що сподіватися, що повний перелік заходів опублікують пізніше, а нинішня версія карти – лише демо.

Нагадаємо, 24 серпня в Україні відзначатимуть 30-річчя незалежності держави. у рамках святкування заплановано понад 300 заходів. Усі вони відбуватимуться під спільним гаслом «Ти у мене єдина».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах