3.08.2021 - 23:57

Полтавській лікарні хочуть дати ім’я її колишнього керівника

Сьогодні під час засідання Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій розглянули звернення трудового колективу 4-ї міської клінічної лікарні Полтави щодо увічнення пам’яті колишнього керівника Леоніда Куроєдова шляхом присвоєння його імені медичному закладу.

Як повідомили в пресслужбі міськради, обговоривши це питання, члени комісії ухвалили рекомендувати винести на розгляд постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства й дитинства рішення про перейменування лікарні.

Для довідки. Леонід Куроєдов народився 17 січня 1950 року в Полтаві. 1973-го закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут та почав працювати лікарем-стоматологом на плавучому добувному переробному консервному заводі «Марія Поливанова» Севастопольського рибопромислового об’єднання «Атлантика». Після проходження військової служби продовжував свій трудовий шлях на посадах лікаря-стоматолога 1-ї та 3-ї міських клінічних лікарень Полтави, 1982-го був призначений заступником головного лікаря по поліклінічній роботі 2-ї МКЛ. 33 роки – із 1987-го по 2020-й – очолював 4-ту міську лікарню Полтави.

За інформацією з Фейсбук-сторінки закладу, що став останнім місцем роботи Леоніда Куроєдова, останній багато уваги приділяв забезпеченню лікарні медичним обладнанням, подавав особисту ініціативу в запровадженні нових методів із обстеження та лікування хворих. За керівництва Леоніда Федоровича заклад став лідером із впровадження новітніх комп’ютерних технологій у медицині, завдяки його ініціативі та наполегливості була введена в експлуатацію так звана «нова четверта поліклініка» – по вул. Залізній, 17 – із сучасним технічним і медичним обладнанням на 1000 відвідувань за зміну. Леонід Куроєдов став засновником благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», був депутатом трьох скликань міської ради та двох скликань обласної. Указом Президента України №2356 від 23 вересня 1999 року за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста обласного центру, вагомі трудові здобутки отримав почесне звання «Заслужений лікар України».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах