3.08.2021 - 08:59

Полтавців попереджають про грози

На сьогодні в Полтавській області прогнозуються грози, у окремих районах – град і шквали (15-20 м/с). Про це з повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у регіоні з посиланням на інформацію Українського гідрометеорологічного центру. Це означає перший, жовтий, рівень небезпечності.

Для довідки. Метеоявища І рівня небезпечності, згідно з Настановою з метеорологічного прогнозування, яка набрала чинності із 1 січня 2019 року – це погодні явища, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження створюють певні незручності для населення та функціонування господарського комплексу.

Якщо ви опинилися на вулиці під час негоди, тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, особливо тополь, не паркуйте поруч із ними свій транспорт, у разі сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті. У випадку падіння дерев чи гілок, травмування людей тощо негайно телефонуйте в екстрені служби за номерами 101 або 103.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах