8.07.2020 - 23:50

Як випускникам, які збираються продовжити навчання, отримати відстрочку від призову

Цього року у зв’язку з запровадженням карантину весняний призов до армії був перенесений на червень-липень, а кампанія зі вступу до закладів вищої освіти стартує лише 1 серпня. Через це випускники призовного віку опинилися в ситуації, коли замість продовження навчання у вишах можуть опинитися в лавах Збройних Сил.

Міністерство освіти й науки України спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом змушене було шукати рішення, яке дозволить хлопцям отримати відстрочку від призову й продовжити навчання за наступним ступенем освіти. Ухвалили дозволити приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти попередньо реєструвати абітурієнтів, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Це дасть змогу таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри та на його підставі одержати відстрочку до 1 жовтня 2020 року, пояснили в міністерстві.

– Досягнуті домовленості дозволять абітурієнтам скористатись своїм конституційним правом на продовження навчання – пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ, – зазначив т. в. о. міністра освіти й науки Сергій Шкарлет.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах