10.06.2020 - 17:12

15 червня на Полтавщині стартує призов на військову службу

У Полтавській області, як і по всій Україні, через запровадження карантину весняний призов на строкову військову службу перенесений і розпочнеться 15 червня. Про це розповів військовий комісар регіону Дмитро Губський. У термінах проведення призову також відбулися зміни. Якщо раніше він тривав три місяці, тепер буде вдвічі меншим.

Заходи щодо призову громадян до лав Збройних Сил України почали проводити з 25 травня, але чимало комісій, зокрема й у Полтаві, зі своїми завданнями не справляються. План по області наразі виконаний лише трохи більше, ніж на половину. Хоча, за словами військового комісара, призовники, які до пандемії коронавірусу працювали за кордоном, нині перебувають вдома, тож можливість вручити їм повістки є.

До речі, перед доставкою на збірний пункт призовники мають спочатку пройти тестування на COVID-19. Крім того, вони повинні бути «озброєні» засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками та дезінфектором) із розрахунку на три доби. А з цим у деяких районів виникли проблеми.

Випускників шкіл до Збройних Сил не призиватимуть.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах