31.01.2023 - 11:10

В Україні створили екосистему «MRIYA»

Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проєктів, які розроблені в синергії кіберполіції України та волонтерів. Її ключова ідея була втілена в порталі stopdrugs, який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з Телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків у інтернеті. Переосмислення проєкту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна, розв’язана проти нашої країни, здійснюється, серед іншшого, у медіа-просторі.

Необхідність підтримувати наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі стала критично необхідною. Тому бот stopdrugs було переформатовано, розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі інтернет.

Розробники та ідейні вдохновителі ідеї «МРІЯ» з кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проєкт MRIYA на сильну ініціативу протидії російським окупантам у медіа-просторі.

На сьогодні це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в інтернеті.

Кожен українець – ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.

НАШІ ПРОЄКТИ

Бот «StopRussia | MRIYA»

Приймає інформацію про фейкові ресурси, які перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – понад 50 тис.

У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються. Не будьте байдужими! Кожна скарга наближає нас до перемоги!

Наразі відбувається розіграш цінних подарунків, його тривалість – 14 днів. Умова розіграшу – це активна робота з блокування російських ресурсів. Чим більше блокувань, тим швидша перемога. Кількість учасників, які взяли участь у розіграші – 174 тисячі.

Канал «StopRussia | MRIYA»

Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в інтернеті. Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали з кібергігієни.

Бот «Народний месник»

У цей чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їхніх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, які в подальшому опрацьовуються модераторами боту й документуються органом Національної поліції України та передаються іншим правоохороним органам на відпрацювання.

Нещодавно також було додано одну категорію про присутність камер зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупанти.

Сервіс «MRIYA Automatic»

Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою.

Його розробниками є Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює в хмарі, не використовує ваш браузер і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону.

Гра «Котяцький драйв»

Протягом насичених місяців війни ми розуміли, що людям потрібно відволікатися як від завдань у кіберсвіті, так і від новин, тому була розроблена благодійна гра “Котяцький драйв”, де котики-військовики, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняють рідну землю від рашистської навали.

Котяцький драйв це драйвова гра-клікер. Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТрО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні. Дану гру можливо завантажити в Google Play та for PC.

Віртуальні бої проходять на відомих локаціях: Чорнобаївка, Гостомель та крейсері «москва». Також у грі ти маєш здолати лідерів орків таких, як «дон», вусатий тарган і міністр непотрібних справ росії.

Гра безкоштовна та не містить реклами.

А ще можливо підтримати ЗСУ та придбати унікальні ігрові активи (NFT), кошти від продажу яких підуть на потреби армії.

MRIYA об’єднує під одним ім’ям усі напрямки нашої діяльності, особливо створені під час війни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах