4 червня в Полтавській міській територіальній громаді провели низку акцій із нагоди Дня пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Так, вранці о 9.00 на сходах Полтавської міської ради зібралися представники влади, громадськості. Присутні схилили голови на згадку про невинних жертв та випустили в небо білі кульки як символ світлих дитячих душ дітей, які мала жити в мирній країні.
Також цього дня полтавці приєдналися до щорічної акції “Голоси дітей”, започаткованої Першою леді України Оленою Зеленською. На Соборному майдані на дерева пов’язали дзвіночки як символ дитячих голосів.
“Сьогодні день глибокої скорботи та водночас заклик до всього світу: зупинити насильство, захистити тих, хто не може захистити себе”, – зазначили в міській раді.
















