31.07.2020 - 15:39

Полтавські спортсмени вибороли «золото» на чемпіонаті України з веслування

Із 30 липня по 2 серпня в Дніпрі проводять чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам’яті заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна. Це перший старт року та головний національний відбір на міжнародні змагання. І на ньому представники Полтавщини вже посіли кілька призових місць.

Так, 30 липня Інна Грищун здобула золоту медаль на дистанції 500 м у складі байдарки-четвірки, повідомили у Федерації каное України. П’ятисотметрівку команда подолала за 1.32.84 хв. Крім того, переможницею на дистанції 1000 м серед жінок стала Вікторія Мунтян. Спортсменка на байдарці подолала вказану відстань за 4.12.18 хв.

Призерами чемпіонату стали й Павло Алтухов та Олег Кухарик. Перший 30 липня здобув «срібло» серед каноїстів-одиночників на дистанції 1000 м. Він подолав її за 3.51.91 хв., на 2,7 сек. потупившись представникові Волинської області Юрію Вандюкові. Серед байдарочників переможцем став Олег Кухарик. Кілометрову відстань від старту до фінішу він пройшов за 3.30.96 хв. А 31 липня цей спортсмен разом із Олександром Сиромятниковим першим здолав дистанцію в 1000 м на каное-двійці з часом 3.21.71 хв.