30.06.2021 - 00:42

Полтавці шаленіють від виграшу українців у матчі проти шведів

Нещодавно завершився двобій між української та шведською збірними в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу, причому завершився яскравою перемогою нашої команди. Результат зустрічі – 2:1 на користь українців. І про успішне проведення у ворота суперників м’яча, який і вирішив долю цієї гри, мабуть, почули всі полтавці, хто ще не спить, адже в різних мікрорайонах міста – від Алмазного до Левади – лунало шалене «Гоооол!», «Забив!». Так, останній удар був справді неймовірним, як, власне, і вся зустріч.

Вона розпочалася вчора о 22-й годині за київським часом у Глазго (Шотландія) на арені «Хемпден Парк». У перші хвилини наша команда більше володіла м’ячем, та шведи швидко оговталися й почали тиснути на українців. Ті зовсім не бажали здаватися, атакували. Відтак у наступні 20 хвилин похвилюватися за недоторканність своїх воріт мали нагоду голкіпери обох національних збірних. «Розмочити» рахунок вдалося, тільки минувши «екватор» першого тайму, – після результативного пасу Андрія Ярмоленка вперед Україну вивів Олександр Зінченко. Хоча довго радіти нашій команді не довелося. За дві хвилини до перерви шведи нівелювали випередження – завдяки рикошету Форсберг перевів рахунок у 1:1. Другий тайм став для обох збірних іще більш напруженим. В основний час провести м’яч у ворота суперників не пощастило нікому, хоча ризикових моментів було вдосталь, а шведи навіть вдалися до заміни гравців. Не вирішила нічого й перша додаткова 15-хвилинка. А от у другій Артем Довбик, котрий замінив травмованого Андрія Ярмоленка, на останній хвилині ударом головою в падінні забив-таки гол і вивів Україну до чверть фіналу Євро-2020! Тепер наша команда зустрінеться з англійцями 3 липня в Римі.