22 червня в комунальному закладі “Ветеранський центр Полтави” було відкрито фотовиставку ветеранів Війни за Незалежність під назвою “Незламні. Обирати життя”. Про це повідомили в міській раді.
На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулися начальник Управління з питань ветеранської політики Максим Вареник і директор КЗ “Ветеранський центр Полтави” Олександр Потоцький.

Також подію відвідали представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владислав Носенко та представники Бахмутської громади-форпосту, із якою Полтава співпрацює в межах національного проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”.

Героями виставки стали 11 ветеранів, які отримали поранення під час захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України. На сьогодні вони проходять непростий шлях фізичного та ментального відновлення, попри труднощі, демонструючи на ньому силу духу, стійкість і прагнення до повноцінного життя.

Світлини зафіксували особливі моменти взаємодії ветеранів із кіньми під час занять з іпотерапії – одного з методів реабілітації, що сприяє відновленню фізичного стану людини, допомагає повернути внутрішню рівновагу, відчуття опори та довіру до себе.

Фотовиставка покликана змінити усталені стереотипи щодо ветеранів і показати їх не через призму поранень чи обмежень, а як сильних, відкритих, життєлюбних людей, які щодня обирають життя, розвиток і рух вперед.
Експозиція є нагадуванням про мужність українських Захисників і Захисниць, а також важливість підтримки ветеранів на шляху їхньої адаптації та відновлення.











