12.04.2021 - 13:34

У пробному ЗНО взяли участь понад 5 тисяч полтавців

10 квітня в Україні відбулося пробна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Із зареєстрованого на неї в Полтавській області 5581 учасника до 29 пунктів ЗНО, які працювали у восьми округах, а саме: обласному центрі, Кременчуку, Гадячі, Лубнах, Миргороді, Карлівці, Кобеляках та Пирятині, прибули 5226 особи. Це 94% від загальної кількості.

Як повідомили в Департаменті освіти й науки облдержадміністрації, пробне тестування проходили ті, хто бажав попередньо ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита з завданнями сертифікаційної роботи, порядком допуску до пунктів тестування, аудиторії, а також навчитися раціонально розподіляти час на виконання завдань.

Сесія 10 квітня відбулася організовано, із дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки, повідомила на сьогоднішній апаратній нараді в ОДА директора Департаменту освіти й науки Віта Ковальська. Випадків підвищеної температури, порушень процедури не виявлено.

Зважаючи на епідситуацію, учасники мали змогу обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Відповіді на завдання вони мають змогу занести до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» до 14 квітня включно. Ті, хто скористається цією можливістю, дізнаються про отримані бали в особистих кабінетах до 30 квітня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах