28.04.2022 - 18:51

У поминальні дні в Полтаві транспорт довозитиме людей до кладовищ

1-2 травня, у поминальні дні, в обласному центрі продовжать рух транспорту від кінцевих зупинок «Дублянщина» та «Розсошенці» до Затуринського переїзду та Розсошенського кладовища відповідно. Про це повідомили в Полтавській міській раді. Це буде зроблено для зручностей містян та гостей обласного центру.

Так, до Затуринського залізничного переїзду курсуватиме міський автобусний маршрут №29 «вул. Г. Сталінграда – с. Дублянщина» (10 одиниць транспорту). До Розсошенського кладовища будуть продовжені такі міські автобусні маршрути: №33 «с. Розсошенці – Дендропарк – с. Яківці» (8 од.); №34 «с. Горбанівка – Затуринський переїзд» (1 од.); №36 «с. Горбанівка – Інститут зв’язку» (9 од.); №49 «Південний вокзал – с. Розсошенці» (8 од.); №55 «з-д ГРЛ – с. Розсошенці» (7 од.); №56 «с. Розсошенці – з-д ГРЛ» (6 од.).

Крім того, буде задіяно додатковий автобусний маршрут «5-а школа (вул. Генерала Духова) – єврейське кладовище» (1 од.). Транспорт на ньому працюватиме з 9-ї ранку до 17-ї вечора, ходитиме з інтервалом у пів години.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах