28.04.2022 - 19:53

Бомбосховища Полтави під’єднують до безкоштовного інтернету

На сьогодні в Полтаві 17 бомбосховищ під’єднані до безкоштовного інтернету від «Київстар». Про це повідомили в міській раді. «Домашній інтернет» компанія почала підключати від початку війни й продовжує приймати заявки.

Для того щоб у тому чи тому укритті з’явився Wi-Fi, потрібно звернутися з відповідним запитом на електронну адресу wifi@kyivstar.net, указавши свої контакти та адресу підключення. Упродовж кількох днів технічний спеціаліст вийде на зв’язок, щоб обговорити можливість під’єднання інтернету та час, необхідний для цього. Послугу надають безоплатно.

Загалом на сьогодні «Київстар» забезпечив Wi-Fi’єм понад 830 місць укриття в 38 містах України. Більше того, готовий надавати послугу в кожному зі 124 населених пунктів, де є мережа «Домашній інтернет» цієї компанії.

– Кожен із нас зараз робить свій внесок у наближення перемоги у війні, і наше головне завдання нині – це забезпечувати громадян зв’язком – чи то мобільним, чи фіксованим, – наведено слова керівника департаменту фіксованого зв’язку Сергія Сухорука в пресрелізі від «Київстар».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах