30.11.2021 - 01:01

У Полтавському окружному суді – затримка з реєстрацією документів

Останнім часом кількість позовних заяв та інших вхідних документів у Полтавському окружному адміністративному суді збільшилася в рази порівняно з попередніми роками й вимірюється кількома сотнями на день і тисячами на місяць. Водночас штатна чисельність працівників суду залишається незмінною, а через надзвичайно великий обсяг роботи та недостатнє фінансування видатків на заробітну плату має місце значний відтік кадрів.

За таких обставин суд наразі не в змозі забезпечити реєстрацію позовних заяв та інших документів у день їх надходження. Тому відповідно до Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України реєстрація вхідної кореспонденції, у тому числі позовних заяв (справ), судових матеріалів, процесуальних та інших документів, які залишаються незареєстрованими на кінець кожного робочого дня, здійснюється в наступні робочі дні. При цьому всі документи реєструються в хронологічному порядку надходження незалежно від способу їх подання (поштою, особисто, через сервіс «Електронний суд»). Виняток становлять документи, що подаються перед судовим засіданням та є необхідними для його проведення.

Суд вживає всіх можливих заходів для виправлення такої ситуації, його апарат працює на межі своїх можливостей, але попри всі зусилля затримка в реєстрації документів може становити до п’яти днів. Відтак інформація про надходження позову чи документу не відображається на вебсайті «Судова влада» або в кабінеті Електронного суду в день подання, і в цьому випадку не варто одразу телефонувати до суду. Усі документи будуть зареєстровані, а інформація по них буде доступна на відповідних ресурсах у найближчі кілька днів після надходження.

За матеріалами пресслужби Полтавського окружного адміністративного суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах