30.11.2021 - 00:04

Дорожники Полтавщини запевняють, що готові до зими

У ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», за словами його керівника Олексія Басана, готові до експлуатаційного утримання автошляхів, які перебувають у їхньому віданні, у холодну пору року. Так, підприємство уже подбало про наявність 26 тисяч тонн протиожеледних матеріалів.

– У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду закуплено майже 5 тисяч тонн солі та понад 20 тисяч тонн піску, також маємо 1 тисяч тонн залишку протиожеледної суміші, – розповів Олексій Басан.

Для порівняння: в осінньо-зимовий період 2018-2019 років таких матеріалів дорожниками було використано понад 23 тисячі тонн, у 2019-2020 роках – майже 9 тисяч тонн. Іншими словами, заготовленого, на думку фахівців агентства, цілком вистачить для утримання автошляхів області нинішньої холодної пори. Хоча при цьому на підприємстві все-таки підстрахувалися – на постачання додаткових матеріалів за необхідності теж уклали договори.

Окрім того, за інформацією Олексія Басана, оприлюдненою під час розширеного засідання колегії Полтавської облдержадміністрації, підрядні організації підготовили до роботи взимку 73 піскорозкидачі, 105 одиниць техніки й механізмів із відвалами, зокрема 22 автогрейдери, 6 бульдозерів, 22 трактори, 45 фронтальних навантажувачів (екскаваторів), 2 роторні механізми.

– На ділянках доріг, де найбільша ймовірність утворення слизькості, льодового покриву та снігових наметів, установлено комплекти зимових знаків. На спусках, підйомах і небезпечних ділянках доріг сформовано конуси з протиожеледних матеріалів, – повідомив посадовець.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах